Renkli Eyeliner ile Rengarenk Makyaj

admin  17 Mayıs 2022

Saniyeler içinde gözlerinizi öne çıkararak aydınlatan renkli göz makyajı, yaz için trend arayanların favorisi… Zamanla maksimalist görünümlere artan ilgi ile ortaya çıkan renkli kozmetik ürünleri ile yapılan abartılı makyaj görünümleri canlı renk geçişleri ile dikkat çekmeyi hedefler. Neon yeşili, parlak kahve, pembe, kırmızı, mor, mavi, gümüş, altın veya bakır gibi metalik renkleri özellikle gözlerinize ve dudaklarınıza uygulayarak çok renkli eyeliner ve dipliner görünümler yaratabilirsiniz. Kedi gözü bakışlardan buğulu bakışlara kadar çeşitli makyaj trendlerine kullanabileceğiniz renkli göz makyajı görünümleri canlı renk vuruşları ile tamamlar. En cesur görünümler için doğadan ilham alan rengarenk makyaj trendini özellikle yaz sezonunda gözlerinize bile olsa denemeye değer!

Renkli Likit Eyeliner ile Nasıl Makyaj Yapılır?

Söz konusu uygulama gözlere olunca herkesin kendi gözünde görmek istediği; kalın veya ince, uzun veya kısa eyeliner/ dipliner uygulama tercihi vardır. Gözleri nasıl hizaladığınız ve nasıl bir şekil yaratmak istediğiniz de elbette renk seçimi kadar önemlidir. Temelde en sık tercih edilen siyah rengin yerine pembe eyeliner uygulamasını keşfetmek heyecan verici olabilir. Sadece üst kirpik çizgisine hizalayarak gündelik olarak da kullanabileceğiniz basit bir renkli eyeliner uygulaması yapabilirsiniz. Özellikle ofis makyajlarında renkli jel eyeliner seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kalıcı olması ve net çizgiler yaratmasıyla öne çıkan renkli eyeliner seçenekleri daha yaratıcı bir kimlik kazanmanızı sağlayabilir. Akşam etkinliklerinde veya parti görünümlerinde tercih edeceğiniz renkli dipliner ürünlerini abartılı ve ışıltılı far renkleri ile birleştirerek geleneksel görünümlere meydan okuyabilirsiniz. Hem gözün alt hem de üst hattına çekebileceğiniz renkli eyeliner seçeneklerini göz kapağına veya gözün etrafına da yapılabilir. Makyaj rutininize eyelinerı eklemenizi sağlayacak eyeliner ile ikonik görünüşler içeriğine hemen göz atabilirsiniz.

Hemen Okuyun  Gizemli Dumanlı Bakışlar

Etkileyici ve Popüler Göz Makyajı için: Renkli Eyeliner!

Renkli eyelinerın güzelliği, biraz uzun bir yol kat ettiği için gözleri daha çekik ve kalkık göstermesidir. Düşen göz kenarlarını dikleştirerek daha genç ve aktif bir görünüm yakalamanızı sağlayan renkli eyeliner ürünlerini klasik göz makyajınızın ardından dahi kıyafetinize veya rujunuza uygun bir tonda tercih ederek renklendirebilirsiniz. Gözlerinizin rengi renkli kalem eyeliner seçerken önemli bir ayrıntı haline dönüşebilir. Kahverengi gözler; altın, pembe, menekşe, mor, lavanta, turkuaz renkleri tercih edebilir. Mavi ev yeşil gözler için renkli eyeliner tonları özellikle bronz, şeftali, bakır gibi turuncu ailesine ait renklerden oluşur. Kontrast renkler bu gözler için hayli idealdir. Siyah gözlere ise yüksek pigmentli renkler dışında kahve gibi daha koyu tonlar uygulanabilir. Kolay uygulama fırçaları ile Golden Rose renkli eyeliner ürünlerini ve daha pek çok markayı Watsons’ta bulabilirsiniz!

 

(Visited 52 times, 4 visits today)