Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Watsons  8 Nisan 2022

Dürüst olalım, çoğu kez takma kirpik nasıl takılır, bilmediğiniz için kullanmak istemiyorsunuz değil mi? Elbette ilk kez takma kirpik kullanacaklar için bu işlem kulağa zormuş gibi gelebilir fakat Watsons’ta her şeyin pratik bir yolunu bulmak mümkün! Gözlerinizde cadılar bayramına gidecekmiş gibi bir hazırlık belirtisi de olsun istemiyorsanız size uygun ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Kendinizi Yeşilçam artistleri kadar meşhur ve derin bakışlı görmek istiyorsanız, işte karşınızda takma kirpikler…

Takma Kirpik Çeşitleri Nelerdir?

Takma kirpik nasıl takılır diye düşünenler için Watsons’ta pek çok zahmetsiz uygulanan ürün vardır. Gecenin sonunda hala harika bir makyaj ve kirpiklerle günü kapatan kişi siz olmak isterseniz ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Takma kirpik nasıl takılır diye endişe etmek yerine taktığınız sahte kirpiklerle gerçekçi bir etki yaratabilirsiniz.

Genel görünümümüz üzerinde en büyük etkiye sahip olan gözleri olabildiğince öne çıkarmak için hemen hepinizin bir çabası vardır. Özellikle kirpikleri dolgunlaştırmak, uzatmak veya parlatmak için türlü yollar denemiş olabilirsiniz. Kullandığınız tüm yollardan farklı ve kolay bir sonuç olan takma kirpikler; gözlerinizi daha çapkın ve sizi daha cesur yapabilir. Kozmetik ürünlerin yetersiz kaldığı özel gün ve gecelerde çarpıcı bir göz makyajı için takma kirpik çeşitlerini mutlaka denemelisiniz!

Özel Anlar için Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Takma kirpik nasıl takılır sorusunun en kısa yanıtı şüphesiz yapıştırma yolu ile olduğudur. En samimi arkadaşınıza size kirpik uygulaması için yalvarmak veya bunu için kuaföre gitmek istemiyorsanız elinize cımbızını alıp işe koyulmanız gerekir. Multi-angle teknolojisi ile tasarlanan kiss takma kirpik ile tek seferde 3 katmanlı kirpik dizaynına sahip olacaksınız. Yüzünüze yaptığınız makyajı bozmadan takma kirpik nasıl takılır derseniz bu elbette ustalık gerektirecektir. Fakat siz dikkatli davranırsanız çok açılı teknolojiye sahip kirpiğinizi kutusundan cımbız yardımıyla çıkararak dip kısımlarına yapıştırıcı sürebilirsiniz. 20-30 saniye bekledikten sonra sahte kirpikleri gerçek kirpiklerinizin dibine hizalayarak yapıştırabilirsiniz. Takma kirpik nasıl takılır ayrıca açıklamak gerekirse takip etmeniz gereken adımlar şöyle:

  • Her zaman kutudan çıkardığınız şerit kirpikleri ölçünüz. Gözünüze uzun gelirse yanlardan keserek tam ölçü yapabilirsiniz.
  • Takma kirpiğinizin dibi boyunca içinden çıkan yapıştırıcıyı uygulayınız.
  • Yapıştırıcının ne ıslak ne de kuru olması için bir süre bekleyiniz.
  • Takma kirpikleri kirpik diplerinize eşlenecek şekilde düzgünce yapıştırınız.
  • Şerit kirpikler veya kirpikleriniz arasında boşluk olmaması için kirpik kıvırıcı kullanabilirsiniz.
  • Tek tek takma kirpiklerden yararlanmak isterseniz, kirpikleri doğru noktalara yapıştırmalısınız.
Hemen Okuyun  Doğru Highlighter Kullanımı ile Işıldama Vakti

Mıknatıslı Takma Kirpik Nasıl Takılır?

Eğer yapıştırmalı takma kirpikler size göre değilse belki de manyetik olanları denemelisiniz. Adeta bir devrim niteliğinde görülen mıknatıslı kirpikleri uygulaması son derece kolaydır. En iyi takma kirpik modelleri arasında görülen mıknatıs özellikli takma kirpikler, yapıştırıcı kullanmadan uygulanan takma kirpiklere alternatiftir. Mıknatısları sizi rahatsız etmeyecek kadar küçük ve etkilidir. Kirpiklerinizde takmak istediğiniz alanı seçtikten sonra kirpikler karşılıklı gelecek şekilde manyetikten faydalanabilirsiniz.

Klasik Nascita takma kirpik gibi modellerden farklı olan mıknatıslı modeller daha çok kirpiklerini belirginleştirmeden evden çıkamayanların tercihidir. Her zaman kameraların önünde olacakmış hissi ile kullanacağınız Essence takma kirpik seçenekleri etkili bakışların en büyük sırrı olarak herkesin kozmetik çantasında yer alır. Göz makyajını profesyonel bir boyuta taşıyan takma kirpik nasıl takılır öğrendikten sonra takma kirpik nasıl çıkar bir bakalım. El yardımıyla nazikçe çekilerek uygulanan takma kirpikleri öncesinde göz makyajı temizleyicisi ile yumuşatmak gerekir. Kirpiklerinize zarar vermeden yapabilirseniz boşuna kirpik kaybı da yaşamazsınız.

Watsons Takma Kirpik ile Çarpıcı Bakışlar!

Watsons takma kirpikler, dayanıklı ve hafif yapısıyla gözlerinizde uzun süre kalır. Takma kirpiklerinizi uygulamanın üzerinden 10 dakika geçtiyse dilerseniz rimel de sürebilirsiniz. Etkili ve hacimli gözler yaratacağınız takma kirpik fiyatları ürünün markasına göre değişir. Gözlerinizde muhteşem bir etki bırakan takma kirpikleri kullanarak tüm dikkatleri üzerine çekebilirsiniz. Tekli veya çoklu olarak pek çok markaya ev sahipliği yapan Watsons’ta dilediğiniz tüm ürünleri bulmak mümkün.

(Visited 1.809 times, 1 visits today)