En İyi 5 Suya Dayanıklı Maskara!

Watsons  8 Nisan 2022

Yoğun ve koşturmalarla dolu bir güne başlamadan önce özenle yaptığınız göz makyajının akıp bulaşmaması için elinizde güçlü bir koz var: Suya dayanıklı maskara! Makyaj rutinlerinin vazgeçilmez adımı rimel, suya direnç gösteren çeşitleriyle göz makyajının dağılmaması için elverişli koşulları oluşturan etkili bir malzeme. Gün içerisinde çeşitli sebeplerle göz altına bulaşan rimeller, istenmeyen görüntülerin oluşmasına yol açabiliyor. Kirpiklerinize uyguladığınız rimelin her koşulda akmayacağından emin olmak, büyük bir konfor alanı yaratıyor.

En İyi 5 Suya Dayanıklı Rimel

  • Essence I Love Extreme Volume Waterproof Maskara: Ekstra hacim veren sentetik fırçalı I Love Extreme Volume ile gün boyu çarpıcı bakışlar elde edebilirsiniz.
  • Maybelline New York Lash Sensational Sky High Suya Dayanıklı Waterproof Maskara: Uzun ve hacimli kirpiklerin anahtarını sunarken, bambu özleri içeren yapısıyla kalıcılık sağlıyor.
  • L’Oreal Paris Air Mega Volume Waterproof Maskara: Topaklanma, akma ve ağırlaşma yapmayan hafif formüllü Air Mega Volume, hassas gözler için de son derece uygun.
  • L’Oreal Paris Paradise Waterproof Suya Dayanıklı Maskara: Kaygan yapılı kremsi doku, doğal minerallerle desteklenerek hacim verirken, alışılmış Paradise kalitesi waterproof konforuyla birleşiyor.
  • Golden Rose Essential Waterproof Maskara: Belirgin ve hacimli kirpiklere ulaşırken, akma riskini de ortadan kaldırıyor.

Waterproof Maskara Konforundan Hangi Durumlarda Faydalanabilirsiniz?

  • Sıcak yaz günleri, suya dayanıklı maskara kullanmak için en ideal zamanlardan biri. Sıcak atmosferden etkilenen göz makyajı , waterproof rimeller sayesinde kolay kolay akmıyor. Hatta plajda güneşlenirken ve denizde yüzerken bile kullanabilme şansınız var.
  • Göz makyajının akması konusunda itici bir güç niteliğindeki yağmurlu ve nemli havalarda güvenle hayatınıza devam etmenize yardımcı oluyor.
  • Yağlı bir cildiniz varsa, akma ve dökülme yapmayan waterproof maskara çeşitlerine şans vererek bakışlarınızın çarpıcılığını koruyabilirsiniz.
  • Spor yaparken makyaj yapmamış olsanız bile, kirpiklerinize uyguladığınız suya dayanıklı bir rimel sayesinde doğal terleme durumlarında görünüşünüzden emin olabilirsiniz.
  • Gözlerinizin dolduğu duygusal anlar yaşadığınız günlerde rimelinizin akması hiç yardımcı olmuyor değil mi? Maskara seçimini suya karşı dayanıklı olanlardan yana kullanırsanız, böyle durumlarda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.
Hemen Okuyun  Doğru Highlighter Kullanımı ile Işıldama Vakti

Kirpikleri uzatan, dolgunlaştıran ve tek tek ayıran rimelleri,kalitesini ispatlamış ünlü markaların ürünleri arasından Watsons ile keşfedebilirsiniz.

 

(Visited 16.261 times, 16 visits today)