Bayram Bavulunuz Hazır mı?

Watsons  18 Nisan 2022

bayram-bavulu
bayram-bavulu

İşte bayram geliyor ve uzakta olanlar için bayram bavulu hazırlama sinyalleri de çalmakta! Bayramda giyilecekler, günlük giyilecekler, pijamalar, iç çamaşırları derken en değerli giysiniz olan kendinize bakım yapmak için saç ve cilt bakım ürünlerini de eklemeseniz olmaz. Yolculuğa çıkmadan evvel liste yaparak yanınıza neleri alıp almadığınızı gözden geçirebilirsiniz. Yerden tasarruf etmek için kıyafetlerin doğru katlanması ve bakım ürünlerinin doğru bir şekilde bayram bavulu içerisine yerleştirilmesi önemlidir! Peki giderken yanınızda götürmeniz gereken ürünler neler olabilir bir bakalım…

En Sevilen Bayram Bavulu Seçenekleri Watsons’ta!

Watsons’ta yolculuğa çıkarken ihtiyacınız olan bayram bavulu seçeneklerini de bulabilirsiniz. 51 cm, 61 cm ve 71 cm gibi boyutlarla size seçenek sunan Watsons bavul çeşitleri hem ebat hem de renk seçeneği ile hayli favoridir. Seyahatlerinizi kolaylaştıracak hafif PVC malzemesi sanılanın aksine hayli dayanıklıdır. Esnek gövde yapısı ile eşyalarınızı düzgün bir şekilde yerleştirebilmenize imkan tanır. Ne kadar ağır olursa olsun 360 derece dönebilen tekerlekleri ile Watsons bayram bavulu çeşitlerini hazırlamak eğlencelidir. Seyahat için yanınıza alacaklarınız fazla olduğunda makyaj ürünleriniz için tasarlanan 25 cm boyutlarında makyaj bavulundan faydalanabilirsiniz. Makyaj malzemelerinin zarar görmemesi için korunaklı bir iç yapısı bulunan makyaj bayram bavulunu kolayca her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle makyaj malzemeleri için fayda sağlayan mini bavulların içine gittiğiniz yerde gerekli olan pek çok ürünü koyabilirsiniz. 

Bayram Bavuluna Eklemeniz Gereken Bakım Ürünleri

Her kadının kendine özel bir bakım rutini olduğu düşünülürse gece gündüz kremlerinin, yüz yıkama jelleri ve toniklerin, kullanılan serumlarında bayram bavuluna eklenmesi gerekir. Cilt bakım ürünleri özellikle unutmamanız gereken detaylar arasındadır. Hem hava değişimi hem de mekan değişimi nedeniyle cildinizin rutin bakımına devam etmesi önemlidir. Yola çıkmadan bavula ekleyeceğiniz diğer cilt bakım ürünü de şüphesiz seyahat boyu güneş kremi seçenekleridir. Peki ya saçlar? Her zaman kullandığınız saç bakım ürünleri küçük boy tercih edilerek bayram bavuluna eklenebilir. Uzun süre saç şekillendiremeyeceğiniz durumlarda fayda sağlayan seyahat boy saç spreyleri, 75 ml detayları ile yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürün seçenekleri arasındadır. Gittiğiniz yerde kolayca saçlarınıza şekil vererek uzun süre yaptığınız şekli korumanıza yardımcı olur. Bunun dışında valize atabileceğiniz pek yer kaplamayan çok sevimli minik ürün bulunur. Duş jeli, sabun, tarak ve kişisel bakım ürünlerini de bayram bavuluna eklemeyi unutmazsanız artık hazırsınız. Bayrama giderken ihtiyaç duyacağınız tüm marka ve ürün seçeneklerine Watsons‘tan ulaşabilirsiniz. 

Hemen Okuyun  Evde Çalışmayı Kolaylaştıracak Öneriler

 

(Visited 512 times, 3 visits today)